Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Podmínky prodeje

Úvod OdchovyPodmínky prodeje

Základní podmínky prodeje:

  1. Majitel musí být starší 18 let, děti či mladiství musí být při odběru křečka v doprovodu svého zákonného zástupce (zpravidla rodiče).
  2. Majitel se koupí křečka z mé chovatelské stanice zavazuje, že mu poskytne ty nejlepší možné podmínky k životu, kvalitní stravu, dobré zacházení a případné veterinární ošetření u veterináře specializované na drobné hlodavce.
  3. Křečka neprodám do ubikace, která je menší než 80x40x35cm. Při rezervaci zašlete fotografii přparavebé ubikace.
  4. Pořiďte křečkovi běhací kolečko. Volte dřevěné nebo plastové s pevným dnem a s průměrem min. 28cm. V případě menšího kolečka si křeček postupně ničí páteř a může mít postupně problémy s pohybem. Kovová kolečka nepořizujte, vržou a křečkům hrozí vážný úraz - zlomení packy nebo vazu.
  5. Prosím majitele křečku z mého chovu o zprávu o aktuálním stavu křečka, o případných nemocích či úhynech. Budu tedy velmi ráda, pokud mi občas zašlete fotky a pár vět, jak se křeček má.
  6. Pokud jste v chovu začátečníci, nebojte se mě kdykoli na cokoli zeptat.